Konferencja - "Wybitność to wybór w sporcie i w życiu"

27 Październik 2019Chcielibyśmy wraz z zespołem pasjonatów, dla których poświęciliście czas w niedzielne popołudnie SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ.


Gdy zrodził się pomysł zorganizowania takiego wymagającego przedsięwzięcia jakim jest konferencja mieliśmy mało czasu i zerowy budżet ( powstał on w trakcie krioterapii zerwanego mięśnia).

Jednak dla pasjonatów nie istnieje słowo niemożliwe - postanowiliśmy znaleźć partnerów, którzy wspierali nas w realizacji zarówno samej konferencji jak i jej promocji (bez was, by się nam to nie udało gwe24.pl , Twoja Telewizja Morska Odzyweczki.pl, THORN FIT, Dworek Kaszubski w Mechelinkach / Ośrodek Wczasowo - Konferencyjny)


Nawet w najśmielszych założeniach nie zakładaliśmy, że uda się nam zgromadzić tak zacne grono

ludzi związanych ze sportem. Przekrój reprezentowanych dyscyplin obejmował, piłkę nożna, sporty sylwetkowe, kickboxing, strong-menów, kulomiotów, ultramaratończyków...na sali zasiadł komplet widowni czyli łącznie 55 osób- NIESAMOWITE!

Spowodowało to niesamowitą interakcje prowadzącą do wymiany doświadczeń i jedynego możliwego wniosku. Takie inicjatywy są potrzebne i jest ich stanowczo za mało. Myślę, że tej deszczowej niedzieli nie można było wykorzystać lepiej ! Osobne podziękowania należą się zespołowi, z którym praca była czystą przyjemnością !


Adam Makowski z Factory MED

Klinika Berkano Med Beata Witkowska-Sumowska

Trenuj z Jaro

Aleksander Lewandowski - sport & event manager